Jabłoń - Dar od mieszkańców Bad Oldesloe - wymaga cięcia

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 4 maja 2020, 10:42
W realizacji
Jabłoń, która jest na Skwerze Pionierów wymaga przycięcia i uporządkowania. Jest to drzewo owocowe, które powinno być cięte każdego roku zgodnie ze sztuka ogrodniczą. Od kilku lat nikt tego nie robi. Jabłoń dziczeje, ma pełno wilków i wyglada strasznie. Cięcie można dokonać w dowolnym momencie, przede wszystkim by poprawić kondycje drzewa ale tez efekt wizualny.Można dla bezpieczeństwa zastosować maść ogrodniczą.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 3 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...