Zniszczone, poodrywane ograniczniki parkowania

Uszkodzony znak drogowy

Zgłoszono 9 maja 2020, 21:1
Ukończone

Przed

Po

Na całej długości ul. Granicznej, przy parkingu, są pourywane ograniczniki do parkowania. Czasem leżą pod drzewem, czasem na chodniku. Wystające z nich śruby są zagrożeniem dla przechodniów , jak i mogą przebić oponę.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Elementy nadające się do naprawy zostały zamocowane . Pozostałe zostały usunięte aby nie stwarzały zagrożenia. Zespół Usterka Kołobrzeg. 6 dni temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
1 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...