przepalona żarówka przy śmietniku

Niedziałające oświetlenie

Zgłoszono 12 maja 2020, 11:58
Ukończone
Proszę o wymianę żarówki w lampie przy śmietniku

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Do weryfikacji Dziękujemy za dokonanie zgłoszenia.
Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji.
Zespół Usterka Kołobrzeg
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...