Zatrzymywanie się samochodów na chodniku - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek

Zgłoszono 18 maja 2020, 13:12
Ukończone
Zamiast na drodze zgodnie z wyznaczonym miejscem, na chodniku parkują samochody i tym samym zawężają przejście pieszym do szerokości poniżej 1,5 m.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 3 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
4 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...