Zapadnięty chodnik - ul. Solna.

Uszkodzony chodnik

Zgłoszono 22 maja 2020, 13:19
Ukończone

Przed

Po

Poprzednie zgłoszenie: http://usterka.kolobrzeg.eu/zgloszenie/877 Wg informacji zostało ukończone, a w rzeczywistości nie zostało. Chodnik w dalszym ciągu jest zapadnięty.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 2 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...