Dzik

Bezpańskie zwierzę

Zgłoszono 12 czerwca 2020, 19:16
Ukończone
Na osiedlu zadomowił się dzik - zrobił sobie legowisko ok. 2 m od balkonu. Niszczy zieleń. Potencjalnie jest zagrożeniem dla ludzi.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji zgodnie z właściwością 2 mies. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 mies. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...