NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY MYŚLIWSKIEJ W POBLIŻU RAMPY KOLEJOWEJ ORAZ ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 14 czerwca 2020, 17:57
W realizacji
Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykoszenie trawy przy rampie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej oraz za Szkołą Podstawową nr 7. Są to miejsca często uczęszczane przez okolicznych mieszkańców, ponieważ jest to jedno z nielicznych miejsce okolicy gdzie można wybrać się z psem. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Informujmy, że koszenia tych terenów są planowane na najbliższe dni, nie później niż do 19..06.br
Wzorem lat poprzednich koszenie terenów za SzP 7 (od strony PKP) – będzie wykonywane w formie wykoszonych ścieżek (przekosów poprzecznych i wzdłużnych) .
Pozostały obszar terenów z trawą należących do GMK-g (w pobliżu rampy kolejowej - w stronę ul. Myśliwskiej) będzie wykoszony na całej przestrzeni.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...