NIEWYKOSZONA TRAWA PRZY ULICY KUPIECKIEJ

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 14 czerwca 2020, 18:2
Ukończone

Przed

Po

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykoszenie trawy przy nowo powstałym parkingu zlokalizowanym na ulicy Kupieckiej przy Szkole Podstawowej nr 7. Pozdrawiam Dariusz Ciesiński

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. Koszenie na części terenów było wstrzymane ze wzg na suszę . Od czerwca wykonywane są koszenia wg pierwotnego planu. Wykonano również koszenie terenu przy parkingu - ul. Kupiecka.
Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.

Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...