Śmieci

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 15 czerwca 2020, 10:7
W realizacji
Takie widoki to na naszym osiedlu codzienność chodzi o ul. Dworcowa 19- 17 ,proszę coś z tym zrobić.

Powiadomienia

Historia zgłoszenia

W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji do MZZDiOŚ.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Byłoby bardzo dobrze gdyby mieszkańcy przestrzegali zasad i ,zamiast podrzucać odpady gabarytowe w rożnych miejscach, pozostawiali je w wyznaczonych do tego miejscach i ogłoszonych terminach. W innych terminach terminach za wywóz gabarytów gromadzonych przy wiatach śmietnikowych (wg ustaleń) powinny odpowiadać wspólnoty.
Zainteresujemy tym tematem Straż Miejską - z sugestia by zakładano foto-pułapki.

Zespół Usterka Kołobrzeg.
2 tyg. temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...