Śmieci

Zniszczona zieleń

Zgłoszono 15 czerwca 2020, 10:13
Ukończone

Przed

Po

Od dłuższego czasu ktoś podrzuca odpady budowlane na ul. Dworcowej 19- 21,proszę o zainteresowaniem się tym tematem.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 lat temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji. Przekazano zgłoszenie do Straży Miejskiej UM KK-g celem wyegzekwowania od Wspólnot Mieszkaniowych (Dworcowa 17-19,21-23,25,27) obowiązku utrzymania czystości wokół wiat śmietnikowych do nich należących. Wspólnoty winny zadbać o czystość na użyczonym im terenie
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
Zespół Usterka Kołobrzeg
1 lat temu
Do weryfikacji Zgłoszenie zostało przekazane do weryfikacji. 1 lat temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...