Zadniedbane chodniki - ul. Solna.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa

Zgłoszono 17 czerwca 2020, 13:1
Ukończone
Między stadionem, a ujęciem wody solankowej na chodniku i ścieżce rowerowej przerasta trawa i chwasty.

Historia zgłoszenia

Ukończone Zgłoszenie zostało zrealizowane. 1 tyg. temu
W realizacji Zgłoszenie zostało przekazane do realizacji.
Zajmiemy się nim tak szybko, jak tylko to możliwe.
2 tyg. temu
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...