Zgłoszenia (363)

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-22 09:56:35

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-22 09:49:41

Tamowanie ruchu - ul. Cicha. Bezpieczeństwo i porządek

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-22 09:46:58

Niepoprawnie zaparkowane hulajnogi - zastawianie chodnika - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-06 06:57:01

Niepoprawnie parkujące samochody/zastawianie chodnika - ul. Spacerowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-06 06:50:24

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-04-03 14:37:42

Witam znów zastawiony chodnik tym razem na podwórku jerzego 4 proszę o interwencję

Jazda i parkowanie pod prąd na drodze jednokierunkowej - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:42:30

Jazda i parkowanie na chodniku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:34:35

Zastawianie przejścia dla pieszych - ul. Źródlana.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:32:32

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...