Zgłoszenia (477)

Zawalony garaż

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-10 13:05:03

Zwracam się z prośbą o pilne zabezpieczenie oraz uprzątnięcie zawalonego garażu/pustostanu znajdującego się w podwórku za budynkiem przy ul. Trzebiatowskiej 43 (nr dz. 306/2). Zawalony obiekt stwarza...

Lwowska cd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:31:27

Lwowska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:28:32

Lwowska cd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:26:08

Nieprawidłowe parkowanie

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2018-01-08 18:24:12

Wczoraj na spotkaniu z radnym z Podczela i radą osiedla omawialiśmy sprawę parkowania na ulicy Lwowskiej , przed szkołą. Podjęłam się zgłoszenia tej sprawy. Obok wybudowany został parking służący...

kwiatek

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2017-09-04 09:35:40

Spacerowa 2 (wjazd od portowej) od tygodnia leży sterta śmieci

Zastawienie ciągu pieszego.

Bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami
2019-11-13 17:56:22

Ponownie zgłaszam zajęcie ciągu pieszego przy ul.Fredry (restauracja Fredro)Wystawiony ogródek zajmuje na całej szerokości ciąg pieszy oraz ogranicza widoczność pieszym i rowerzystom poruszającym...

Zajęcie pasa drogowego w postaci chodnika.

Bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami
2019-10-18 15:15:31

Ogródek wykraczający za granicę posesji. brak możliwość przejścia przez chodnik. proszę o pilną interwencję.

chlor w wodzie!!!

Bezpieczeństwo i porządek
Poza uprawnieniami
2018-07-19 23:10:05

witam problem jest tego typu, że od pewnego czasu w wodzie w naszym mieście jest bardzo czuć chlor!!! Mieliśmy do tej pory najbardziej czystą wodę na pomorzu ( co najmniej ) A jest problem bo jej nie...

Brama wjazdowa

Bezpieczeństwo i porządek
Odmowa
2023-09-11 15:40:35

Parkowanie - brama wjazdowa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...