Zgłoszenia (363)

Parkowanie mimo zakazu - ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 06:51:55

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-16 12:27:10

Proszę zrobić wreszcie porządek źle parkującymi autami koło budynku Jerzego 4 czekam na interwencję straży miejskiej

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 18:05:02

Parkujące auta na chodniku gdzie jest znak zakazu

Parkujące auta na chodniku

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 17:58:50

Parkujące auta na chodniku i pod oknami

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-11 18:09:27

Witam jak zawsze źle postawione auto przy Jerzego 4 na parkingu

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-09 18:32:17

Źle parkujące auta

Niepoprawnie zaparkowanie hulajnogi - zastawianie ścieżki rowerowej - ul. Solna.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-06 07:35:39

Jazda wzdłuż chodnika/zastawianie chodnika - ul. Jagiellońska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-06 07:32:35

Porzucony samochód

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-05 10:32:58

Na parkingu przy sklepie Stokrotka stoi od około dwóch lat samochód bez tablic rejestracyjnych. Niedlugo zaczną wyciekać z niego płyny eksploatacyjne.

OPUSZCZONA ALTANA I DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI - UL. OKOPOWA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-03 12:01:36

Bardzo proszę o zrobienie porządku z dzikim wysypiskiem śmieci wokół zdewastowanej altany ( najlepiej byłoby ją rozebrać), która to ze względu na bliskość szkoły podstawowej stwarza realne zagrożenie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...