Zgłoszenia (311)

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-31 09:15:31

Pozostawione źle zaparkowane hulajnogi

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-10 21:19:37

Witam, prosze o usuniecie źle zaparkowanych, porzuconych hulajnog przy budynku Szpitalna 9 w Kołobrzegu.

Parkowanie na chodniku wzdłuż budynku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-08 07:26:54

Na chodniku wzdłuż budynku codziennie parkują samochody. Aby dostać się do tego miejsca auta przejeżdżają wzdłuż chodnika. Zgodnie z art. 26 ust. 3 pkt 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym: Kierującemu...

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Źródlana.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-08 07:24:34

Jazda i parkowanie na chodniku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-06 14:25:28

Parkowanie w strefie zamieszkania na niewyznaczonym miejscu - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-12-01 07:28:31

Zastawianie chodnika - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-11-30 07:07:08

Parkowanie na terenie zielonym - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-11-30 06:59:20

Zastawianie chodnika - ul. Mikołaja Reja

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-11-23 08:08:06

Zastawianie chodnika przy budynku szkoły.

Jazda po chodniku i zastawianie chodnika - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-11-19 08:44:26

Kierujący samochodami przejeżdżają przez chodnik przy przejściu dla pieszych i go zastawiają.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...