Zgłoszenia (311)

Zastawianie i niszczenie trawnika przy wjeździe na parking - ulica Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-11 07:58:46

Wrak stojący od pół roku

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-08 10:37:10

Przy Grochowskiej 2d od pół roku wrak blokuje miejsce parkingowe . Przebite opony ,urwane uszczelki . Przez jakiś czas ktoś wkładał kartkę że go kupi i zabierze,ale bez odzewu .

Porzucony pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-06 17:43:20

Czerwony golf kombi na numerach ZBI

Zastawianie chodnika - Ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-06 08:21:47

Kierujący samochodem na niemieckich numerach od jakiegoś czasu zrobił sobie w tym miejscu parking na noc.

Zastawianie chodnika - ul. Spacerowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-28 08:00:41

Parkowanie na zakazie - ul. Wielkopolska

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-20 07:20:28

Zastawianie chodnika - Ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-20 07:19:20

Parkowanie na miejscu dla niepełnosprawnych

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-18 21:11:34

Dziki parking hulajnóg na powierzchni wyłączonej P-21 - ul. Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-17 06:51:33

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-09-17 06:48:31

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...