Zgłoszenia (288)

Zastawianie chodnika, parkowanie mimo zakazu - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:27:19

Zastawianie chodnika, parkowanie mimo zakazu - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:26:09

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Frankowskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-22 07:23:32

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-20 11:07:54

Witam dzień jak codzień znów zastawiony chodnik autem straż miejska miała by co robić co dzienie przy ulicy grochowska 9

ZASTAWIANIE CHODNIKA PRZY SZKOLE - UL. MIKOŁAJA REJA

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-07 08:46:08

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-04 07:37:06

W zasadzie co noc w tym miejscu parkowane są samochody mimo braku wyznaczonego miejsca postojowego w strefie zamieszkania.

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-04 07:29:31

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-01 10:23:42

Źle parkujące auta na parkingu podwórka jerzego dwa samochody spokojnie by się jeszcze zmieściło jak by równo były zaparkowane

Źle zaparkowany samochód

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-27 15:16:14

Proszę o interwencję w sprawie źle parkujących aut na chodnikach przy ulicy Grochowska 9

Parkowanie na zakazie - ul. Cicha.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-17 11:29:43

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...