Zgłoszenia (311)

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-03-01 10:23:42

Źle parkujące auta na parkingu podwórka jerzego dwa samochody spokojnie by się jeszcze zmieściło jak by równo były zaparkowane

Źle zaparkowany samochód

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-27 15:16:14

Proszę o interwencję w sprawie źle parkujących aut na chodnikach przy ulicy Grochowska 9

Parkowanie na zakazie - ul. Cicha.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-17 11:29:43

Parkowanie na trawniku - ul. Zygmuntowska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-15 09:33:09

W dalszym ciągu na trawniku stoi to samo auto.

Parkowanie przy skrzyżowaniu i przed przejściem dla pieszych przy ul. Spacerowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-15 09:31:39

Parkowanie przed przejściem dla pieszych przy ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-14 08:13:26

Parkowanie na wyłączonym fragmencie drogi - ul. Zwycięzców

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-11 08:32:20

Parkowanie na chodniku wzdłuż budynku - ul. Zwycięzców.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-09 07:01:51

Na chodniku wzdłuż budynku codziennie parkują samochody. Aby dostać się do tego miejsca auta przejeżdżają wzdłuż chodnika. Zgodnie z art. 26 ust. 3 pkt 3 ustawy Prawo o ruchu drogowym: Kierującemu...

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-09 06:59:29

Parkowanie na trawniku - ul. Zygmuntowska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-02-03 11:50:49

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...