Zgłoszenia (288)

Wjazd przez przejście dla pieszych przy szkole nr 1 - ul. Mikołaja Reja.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-28 07:17:48

Pracownicy szkoły wjeżdżają na parking przy szkole przez przejście dla pieszych stwarzającym tym zagrożenie dla dzieci.

Parkowanie poza miejscami wyznaczonymi w strefie zamieszkania - ul. Wielkopolska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-28 07:07:58

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-26 08:44:18

Parkowanie na tereni zielonym - ul. Kujawska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-26 08:42:36

Parkowanie na chodniku mimo zakazu - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-26 08:39:13

Zastawianie chodnika, parkowanie mimo zakazu - ul. Wąska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-26 08:34:29

Parkowanie na trawniku - ul. Zygmuntowska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-15 09:51:21

Zastawianie i niszczenie trawnika przy wjeździe na parking - ulica Portowa.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-11 07:58:46

Wrak stojący od pół roku

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-08 10:37:10

Przy Grochowskiej 2d od pół roku wrak blokuje miejsce parkingowe . Przebite opony ,urwane uszczelki . Przez jakiś czas ktoś wkładał kartkę że go kupi i zabierze,ale bez odzewu .

Porzucony pojazd

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2021-10-06 17:43:20

Czerwony golf kombi na numerach ZBI

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...