Zgłoszenia (7)

Chory bóbr na plaży w Dźwirzynie

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-03-16 17:04:00

Na plaży w Dźwirzynie między hotelem senator a wieżą widokową siedzi przy morzu otępiały bóbr. Proszę o interwencje.

Gęś z plastikiem na szyi

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2021-03-04 08:24:19

Spotkana wczoraj wieczorem gęś w eko parku miała na szyi kawałek plastiku. Wyglądało to trochę jak rura pcv...? W tym miejscu ptaki chętnie podpływają do ludzi, więc mam nadzieję że uda się spotkać...

Ranny jeż

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2020-11-21 08:37:39

Ranny jeż na poboczu przy ul. Rozwadowskiego ( po prawej stronie, przed zakrętem w ul. Maczka). Aktualnie jeż jest zabezpieczony w kartonie.

Mewa na Ulicy Zwycięzców

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2020-07-04 19:26:14

Na ul. Zwycięzców przy schronisku dla bezdomnych pod budynkiem siedzi mewa, która nie ucieka kiedy się do niej zbliżyłam tylko otwiera dziób jakby chciała dziobnąć.

ptak z plastykiem na szyi

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2019-06-27 18:50:47

jak na zdjęci ptak w plastyk zaplątany

Łabędź na plaży.

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2018-07-03 18:38:32

Na plaży zaraz przy brzegu na przeciwko zjeżdżalni - wejście przy Marine Hotel leży od kilku godzin łabędź. Ludzie podchodzą, robią zdjecia, ptak nie reaguje. Nie wiem czy chory czy po prostu...

Chory Łabędź

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2017-11-03 19:00:45

Na plaży przy Marine Hotel stoi sobie na dwóch łapkach chory łabędź- nie chce jeść, głowę (pysk) ma schowaną w piórkach, przymyka oczki, nie rusza się. Bardzo proszę o interwencję. Pozostałe łabędzie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...