Zgłoszenia (61)

Mewa że złamanym skrzydłem

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-07-13 09:49:45

Na zieleni ul.1 Armii Wojska Polskiego 22-25 między parkingiem a budynkiem pod balkonami leży mewa prawdopodobnie z uszkodzonym skrzydłem.

Mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-07-09 09:34:47

Mewa ze zlamanym skrzydlem na wprost hotelu baltyk

Mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-07-09 08:47:53

Mewa ze zlamanym skrzydlem na wprost hotelu baltyk

Ledwie żywa mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-06-30 09:48:27

Przy brzegu leży ledwie żywa mewa! Proszę o pilna pomoc!

Mewa pomiedzy budynkami jest ranna

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-06-28 18:00:34

Mewa caly dzień jest na parkingu pomiedzy budynkami Kasprowicza 16 i 14. Kuleje i nie potrafi odlecieć.

Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-06-22 22:35:13

Witam, na płaci zabaw przy ul.Gryfitów 1 leży ranna mewa. Proszę o interwencje.

Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-06-16 16:00:33

Od kilku godzin niedaleko wody na plaży siedzi mewa. Kręci tylko głową patrząc na ludzi, którzy podchodzą czasem bardzo blisko by się przyjrzeć. Pani, która pilnuje zwierzęcia mówi, że jest w tej...

Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-06-16 15:04:54

Mewa leży i rusza tylko dziobem przy szarej wieży obok portu, którego wypływa piracki statek (port Kołobrzeg), plaża przy Załężu.

Pisklę mewy że złamanym skrzydłem

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-05-30 13:57:07

Na chodniku ulica zwycięzców 12

Chora mewa

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-05-05 14:14:33

Mewa z prawdopodobnie uszkodzonym skrzydłem

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...