Zgłoszenia (598)

Brak brak oświetlenia na ulicy...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-02-03 06:23:04

Brak brak oświetlenia na ulicy Rafińskiego Korzeniowskiego Ściegiennego Norwida

Brak brak oświetlenia na ulicy...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-02-03 06:20:25

Brak brak oświetlenia na ulicy Rafińskiego Korzeniowskiego Ściegiennego Norwida

Niedziałające oświetlenie ul. Prof. T. Rafińskiego 10, Kołobrzeg

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-02-02 18:22:52

Brak oświetlenia ulicznego - cała ul. Prof. T. Rafińskiego, Kołobrzeg

Przechylony znak drogowy - ul. TOWAROWA.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-02-02 08:12:21

Niedziałające lampy - ul. Towarowa.

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-02-02 08:10:26

Przy Restauracji pod Winogronami nie działają 2 lampy uliczne.

Nieświecąca lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-30 18:18:59

Nie świeci lampa przy ulicy Basztowej 25

Latarnia nie działa od jakiegos czasu

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-29 16:51:50

Latarnia nie świeci od dluzszego czasu

Niedziałająca lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 17:48:39

Nie świeci lampa na podwórku Unii Lubelskiej 2-10, obok obok dawnego sklepu mięsnego,, a śmietnikiem

Przechylonu znak - ul. Cicha.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-28 10:13:08

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. MIESZKA I

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 08:55:14

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA MIESZKA I

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...