Zgłoszenia (598)

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA ZŁOTA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-28 08:52:20

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- ULICA ZŁOTA

Uszkodzone oświetlenie/klosz

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-24 23:30:33

Uszkodzona jest skrajna lampa nalbliższa do łąki i placu zabaw

Zapadnięta nawierzchnia

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2022-01-20 10:41:08

Podczas remontu ul. Gdańskiej ciężki sprzęt wpłynął na i tak już opłakany stan nawierzchni ul. POZNAŃSKIEJ. Studzienka jest przynajmniej 20 cm ponad jezdnią, z obu stron jezdni koleiny. Przy tak...

schody na kladce

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2022-01-19 10:17:02

opis jest chyba zbędny, za chwilę nie będzie, gdzie stopy postawić a starsza osoba raczej nie będzie wchodzić co trzeci schodek!

Światła ostrzegawcze..

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-18 22:31:44

Światła ostrzegawcze nad znakiem ""przejście dla pieszych"" po obu stronach jezdni nie działają od bardzo długiego czasu . Znak ""Calineczka "" przekrzywiony, jak również 50.metrów dalej...

Niedziałająca lampa na Skwerze Pionierów

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-16 19:38:37

Nie działa 1 lampa (licząc od pawilonów handlowych), między 3a4 ławka na Skwerze Pionierów.

Rozjeżdżona zieleń przez auta.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-14 15:14:28

Proszę o montaz dodatkowych słupków drogowych w celu ochrony zieleni. Nagminnie auta wjeżdżają na trawnik , który został już zniszczony.

Przekrzywiony znak drogowy - ul. Dworcowa.

Uszkodzony znak drogowy
Ukończone
2022-01-14 07:21:47

nie świeci lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-11 16:35:13

Przy Kazimierza Wielkiego 14 nie świeci lampa.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL.MIESZKA I

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-11 12:26:46

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL.MIESZKA I

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...