Zgłoszenia (52)

Śmieci

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-23 19:28:50

Zaśmiecony rów przy ul. Myśliwskiej.

smieci na przejściu między warcislawa a wolnisci

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-21 10:33:16

smieci na przejściu między Warcisława a wolności

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY ŚMIETNIKU PRZY UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-19 12:17:23

Chciałbym zgłosić stale występujący problem z systematycznie powstającym dzikim wysypiskiem śmieci przy śmietniku przy ul. Słowińców 4. Czy Urząd Miasta Kołobrzeg naprawdę nie potrafi w sposób...

SYSTEMATYCZNE DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI PRZY ŚMIETNIKU PRZY UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-08 16:31:31

Chciałbym zgłosić stale występujący problem z systematycznie powstającym dzikim wysypiskiem śmieci przy śmietniku przy ul. Słowińców 4. Czy Urząd Miasta Kołobrzeg naprawdę nie potrafi w sposób...

ZALEGAJĄCE LIŚCIE ORAZ ŚMIECI - UL. ZŁOTA

Dzikie wysypisko
Ukończone
2021-01-07 16:19:37

Zwracam się z uprzejmą prośbą o uporządkowanie terenu przy ul. Złotej 14-19. Na terenie przylegającym do budynku oraz miejscach postojowych zalegają liście oraz śmieci. Pozdrawiam

Śmieci w Bunkrze

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-06-04 23:18:42

W Pasie Zieleni,przy Plaży Zachodniej znajduje się Bunkier Pełen Śmieci

Śmieci w Parku Zachodnim

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-04-28 15:27:03

Tona śmieci przewala się przez Park i Wydmy w Dzielnicy Zachodniej przy Plaży

DZIKIE WYSYPISKA ŚMIECI PRZY UL. WSCHODNIEJ

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-04-07 12:21:00

Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporządkowanie i usunięcie dzikich wysypisk śmieci wzdłuż drogi gruntowej biegnącej przy torach kolejowych, która prowadzi na działki ogrodowe. Mieszkańcy zapewne...

Dzikie wysypisko.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-03-30 15:07:29

Powiększające się śmietnisko. Widoczne szczególnie teraz, dopóki nie rozrośnie się zieleń. Na zdjęciu widoczne przy powiększeniu ( niestety słaby aparat).

Dzikie wysypisko przy ulicy Basztowej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-03-02 13:22:40

Przy ulicy Basztowej (okolice Kanału Drzewnego, odnoga za Zielonym Rogiem) znajduje się dzikie wysypisko. kontakt: Kamil Barwinek tel. 782 168 237

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...