Zgłoszenia (52)

Dzikie wysypisko w Parku Fredry

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-02-27 08:22:34

Śmieci w parku

Dzikie wysypisko- ogródki działkowe ul. Wschodnia

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-02-09 20:53:17

Chciałbym zgłosić kolejny raz dzikie wysypisko na ogródkach działkowych na ul. Wschodniej. Ktoś systematycznie podrzuca we wskazane miejsce śmieci.

Śmieci z budowy - ul. Wielkopolska.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-01-10 11:56:37

Po raz kolejny w tym samym miejscu ktoś zrobił sobie wysypisko. Śmieci prawdopodobnie pochodzą z Inwestycji Jarzębiny, która jest na ukończeniu - są to resztki styropianu, resztki więźby dachowej i...

Wyrzucone meble

Dzikie wysypisko
Ukończone
2020-01-06 21:09:07

Za przystankiem MZK przy ul. Chodkiewicza zalegają wyrzucone śmieci, głownie meble

Smieci

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-12-23 15:10:20

Śmieci,liście, potluczone butelki od tygodni nie są sprzatane

zanieczyszczenia w ekoparku

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-09-09 12:53:31

Pokruszone szkło i brudne chusteczki na końcu ulicy na grobli idąc od strony ścieżki rowerowej wchodzimy w ulice na grobli i skręcamy w prawo

Worek ze śmieciami

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-07-02 10:32:54

Od ponad miesiąca stoi worek z gruzem blisko wiat śmietnikowych na ul.Dworcowe 15 .

Droga do Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Emilii Gierczak

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-04-02 17:23:08

Proszę o uprzątnięcie śmieci leżących wzdłuż drogi prowadzącej od ul. 6 Dywizji Piechoty do Rodzinnych Ogródków Działkowych im. Emilii Gierczak. Najwięcej śmieci leży koło strumienia, odnogi Kanału...

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI WOKÓŁ WIATY ŚMIETNIKOWEJ- UL. SŁOWIŃCÓW 4

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-03-05 20:07:28

Problem porozrzucanych śmieci wokół wiaty śmietnikowej przy ul. Słowińców 4 jest od dłuższego czasu nie został rozwiązany, powtarza się i jak do tej pory administrator nieruchomości nie podjął...

Dzikie wysypisko - ul. Jedności Narodowej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-03-03 18:56:59

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wystąpienie do właściciela terenu zlokalizowanego w bliskim sąsiedztwie bloku mieszkalnego przy ul. Jedności Narodowej 77 na którym znajdują się wagony o...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...