Zgłoszenia (52)

bałagan na posesji Witkowice 1

Dzikie wysypisko
Ukończone
2019-02-20 08:42:48

Rozwalający styropian z posesji Witkowice 1 zaśmieca całą ulicę dodatkowo na ulicy stoi od kilku misięcy naczepa blokująca ruch

Dziki wysypisko między ulicą Bema a Tarnowskiego w Kołobrzegu

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-11-28 17:29:59

Mieszkam na osiedlu Ogrody przy ul. Bema. Między budynkiem, w którym mieszkam a ul. Tarnowskiego rosną krzewy i drzewa. Byłoby super, gdyby teren ten nie stanowił wysypiska odpadów różnego rodzaju i...

DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-30 19:01:43

Nie rozumiem dlaczego dodaliście Państwo moje zgłoszenie do ukończonych, ponieważ byłem w dniu dzisiejszym w opisywanym miejscu za Szkołą Podstawową nr 7,gdzie ktoś w pobliżu bocznicy kolejowej...

DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-23 16:29:43

Kolejny raz w ostatnim czasie ktoś podrzucił dużą ilość śmieci za Szkołą Podstawową nr 7, w pobliżu bocznicy kolejowej. Ktoś regularnie na tym terenie wyrzuca swoje śmieci, więc może warto zastanowić...

Śmieci na terenie zielonym przy ramie kolejowej - ul. Myśliwska

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-17 11:04:56

Na terenie zielonym przy ramie kolejowej przy ulicy Myśliwskiej jest kilka miejsc, w których zaczynają dominować śmieci nad zielenią. W związku z tym przydałoby się przeprowadzenie kompleksowe...

DZIKIE WYSYPISKO ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-16 14:22:45

Po raz kolejny ktoś za Szkołą Podstawową nr 7, w pobliżu bocznicy kolejowej podrzucił śmieci. Z wyrazami szacunku Dariusz Ciesiński radny Rady Osiedla nr 5 "Lęborskie"

Dzikie wysypisko.

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-10 09:20:31

Dzikie wysypisko prawdopodobnie z okolicznej budowy.

DZIKIE WYSYPISKO ŚMIECI ZA SZKOŁĄ PODSTAWOWĄ NR 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-09-05 21:00:23

Od czasu poprzedniego zgłoszenia minął tydzień. Śmieci zostały uprzątnięte, natomiast ramy okienne nie zostały sprzątnięte. Bardzo proszę o dokończenie prac porządkowych na tym terenie.

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-25 18:02:55

Dzikie wysypisko śmieci za Szkołą Podstawową nr 7

Teren zielony obok sklepu Komfort

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:40:01

Działka nr 439 jest mocno zanieczyszczana zwracam się z prośbą o jej posprzątanie lub zobowiązanie do tego właściciela , dodatkowo występuje niej wysoka nieskoszona sucha trawa która może stanowić...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...