Zgłoszenia (52)

Dzikie wysypisko w pustostanie oraz terenach przyległych

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:26:14

W niezabezpieczonym pustostanie oraz na drodze przy nim powstało dzikie wysypisko śmieci dodatkowo na terenie podwórka bloku obok po inwestycji wymiany dachu pozostały odpady budowlane. Problem...

Zaśmiecony teren po obu stronach Kanału Drzewnego od mostu

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 16:17:41

Po obu stronach Kanału Drzewnego występuje duże zaśmiecenie terenu głównie plastikiem i szkłem. Proszę również o uprzątnięcie tego terany lub wskazanie innego sposobu zgłoszenia...

Zaśmiecony teren wokół i na terenie parkingu Targowiska Miejskiego

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-21 15:59:44

Dzień dobry, Teren parkingu przy targowisku miejskim oraz wzdłuż kanału drzewnego przy płocie targowiska aż do urzędu gminy jest mocno zaśmiecony, było to już wcześniej zgłaszane do urzędu miasta...

ZANIECZYSZCZONE ZEJŚCIE NA PLAŻĘ CENTRALNĄ

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-08-06 11:04:35

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

Zanieczyszczone zejście na plażę Centralną

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-07-16 20:10:04

Proszę o przyjęcie zgłoszenia i jak najpilniejsze wysłanie służb zajmujących się utrzymaniem porządku w mieście na zejście na plażę Centralną zlokalizowane tuż przy molo. Jest tam ogromna ilość...

Dzikie wysypisko śmieci przy działkach na ul. Wschodniej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-21 16:59:24

Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporzadkowanie i usunięcie śmieci ze wskazanego na mapie i zdjęciach terenu znajdującego się przy ogródkach działkowych. Śmieci te przez okres jesienno - zimowy były...

Dzikie wysypiska śmieci przy ul. Wschodniej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-21 16:45:51

Uprzejmie zwracam się z prośbą o uporzadkowanie i usunięcie dzikich wysypisk śmieci wzdłuż drogi gruntowej biegnącej przy torach kolejowych, która prowadzi na działki ogrodowe. Mieszkańcy zapewne...

Bałagan w podwórku ulic Wojska Polskiego, Dworcowa, Zwycięzców, Źródlana

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-16 14:21:32

Śmieci zalegające na terenie miejskim. Chociaż jest to podwórko, to administratorzy okolicznych budynków informują, że to miejsce akurat należy do miasta. Jest to centrum miasta, więc nie wypada, by...

Stacja Transformatorowa

Dzikie wysypisko
Ukończone
2018-04-16 10:41:26

Wiem, że penie nie jest to teren należący do miasta, ale zwracam się z prośbą o zgłoszenie firmie do której należy ten teren, znajduje się tam chyba stacja transformatorowa, aby posprzątała teren ze...

Dzikie wysypisko przy ul. Artyleryjskiej

Dzikie wysypisko
Ukończone
2017-11-25 11:08:40

Bardzo proszę o zlecenie natychmiastowego uporządkowania terenu, który należny do prywatnego własciciela przy ul. Artyleryjskiej, gdzie zalegają duże ilości śmieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...