Zgłoszenia (96)

Tablice z nazwą ulic

Inne
Odmowa
2022-03-06 14:57:54

Warto porządnie umyć lub wymienić tabliczki na nowe na zabytkowym budynku klasztoru.

prosze o ustawienie znaku zakaz parkowania

Inne
Odmowa
2019-09-02 19:35:44

witam prosze o ustawienie znaku drogowego przy ulicy chodkiewicza miedzy blokami 26 a 28 po prawej stronie jezdni. często parkują tam samochody blokując jeden pas ruchu pozdrawiam

Przewrócona przyczepka

Inne
Odmowa
2018-10-25 08:21:49

Przewrócona przyczepka przy drodze pomiędzy przejazdami kolejowymi Myśliwska-Fredry.

Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskie.

Inne
Odmowa
2017-10-15 20:29:06

Latarnia uliczna stojąca na środku chodnika przed przejściem dla pieszych na ul.Pomorskiej. Prośba o przesunięcie latarni kilka metrów obok, tak by nie utrudniała pieszym przechodzenia i schodzenia z...

Ślepy odcinek ulicy Toruńskiej

Inne
Odmowa
2017-09-20 16:42:54

Brak połączenia ulicy Toruńskiej z Rondem Borowinowym. Fragment ulicy prowadzi donikąd. Może parking byłby dobrym rozwiązaniem. Przynajmniej ścieżka rowerowa nie jest ślepa i przechodzi koło...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...