Zgłoszenia (118)

Przekrzywiony znak drogowy

Inne
Ukończone
2023-06-21 08:32:25

Prxekrzywione znaki drogowe dot. objazdu po obu stronach ulicy

Brak słupka

Inne
Ukończone
2023-06-20 19:32:01

Brak słupka.

Pozrywane łańcuchy.

Inne
Ukończone
2023-06-20 15:40:40

Proszę sorawdzić całe skrzyżowanie, w kilku miejscach pozrywane łańcuszki

Porzucony znak drogowy

Inne
Ukończone
2023-06-20 15:34:44

Bulwar nad Parsętą, porzucony znak drogowy

Nieczytelny znak

Inne
Ukończone
2023-06-06 23:22:15

Znak nieczytelny od kilku lat.

Przekrzywiony znak drogowy

Inne
Ukończone
2023-06-05 09:46:27

Prosze wyprostować znak.

Znak do wyprostowania ulArmii Krajowej

Inne
Ukończone
2023-06-05 00:23:09

Jak w tytule

Brudne znaki drogowe ul.Kupiecka

Inne
Ukończone
2023-06-05 00:19:38

Brudne znaki na ulicy Kupieckiej oraz Żłotej. Proponuje ustalić cykliczny harmonogram mycia znaków w całym mieście.

Przekrzywiony znak ul.Zdrojowa

Inne
Ukończone
2023-06-05 00:13:26

Jak w tytule.

Zabrudzony znak drogowy ul.Budowlana

Inne
Ukończone
2023-03-03 17:23:22

Bardzo brudne znaki drogowe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...