Zgłoszenia (58)

Zalegające liście na chodniku przy ulicy Mazowieckiej.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-10-15 10:26:49

Służby porządkowe nie sprzątają zalegających liści.

Zalegające liście wzdłuż muru przy ulicy Łopuskiego.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-21 08:25:11

Proszę o zmobilizowanie właścicieli posesji lub służb porządkowych o sprzątanie liści wzdłuż muru przy ulicy Łopuskiego.

Zalegające liście wzdłuż muru na ul. Łopuskiego.

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-10 09:29:19

Zalegające liście wzdłuż muru przy I LO im. Mikołaja Kopernika w Kołobrzegu na ulicy Łopuskiego. Po opadach deszczu jest tam bardzo ślisko i zazwyczaj liście nie są sprzątane.

Źle działający zegar na budynku dworca pkp

Inne
Poza uprawnieniami
2018-09-08 17:09:06

temat ciągnący się od kilku lat Proszę o interwencję w sprawie zegara na budynku dworca pkp. zdjecie zrobione o godz. 9,15 a na zegrze 8,46. Kilkanaście osób które w tym roku spóźniło się na pociąg...

Brak oświetlenia

Inne
Poza uprawnieniami
2018-02-21 21:25:38

Nie działa oświetlenie przy wejściu na widownię basenu Millenium.

plaga szczurów

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:53:52

Proszę o rozłożenie trutki na szczury ,które się rozmnożyły przy śmietnikach na Dworcowej 21/27

Zabrudzenia z placu budowy

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-07 16:44:51

Z placu budowy placu SP nr 4 wyjeżdżające pojazdy nanoszą brud na chodnik i ulicę Unii Lubelskiej. Na odcinku 100 m wyraźnie widać zapiaszczenie ciągnące się do najbliższej studzienki deszczowej....

Kołobrzeg

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-23 08:15:44

Uszkodzony słupek z tabliczką wyznaczajacą sieć wodociagową przy przedszkolu "Różany Dworek" na os. Ogrody.

Niewygrabione liście na trawniku przy Kolumbariach na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty

Inne
Poza uprawnieniami
2017-11-17 19:05:38

Niewygrabione liście na trawniku przed Kaplicą na Cmentarzu Komunalnym oraz na parkingu bezpośrednio przy Cmentarzu Komunalnym przy ul. VI Dywizji Piechoty. Liście z drzew już dawno opadły, a nadal...

Brak chodnika po obu stronach Grzybowskiej

Inne
Poza uprawnieniami
2017-09-24 22:30:33

Na ulicy Grzybowskiej od ulicy Toruńskiej do torów kolejowych chodnik znajduje się tylko po jednej stronie ulicy. Po drugiej piesi muszą stąpać pop trawie, a pęd nadjeżdżających pojazdów jest...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...