Zgłoszenia (27)

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY- UL. KOSZALIŃSKA 28

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-12-29 11:45:20

Zwracam się z uprzejmą prośbą o udrożnienie wpustu ulicznego zlokalizowanego na wprost wejścia do Klubu Seniora + II przy ulicy Koszalińskiej 28. Pozdrawiam

NARUSZONA KONSTRUKCJA BETONOWEGO WŁAZU W STUDZIENCE KANALIZACYJNEJ PRZY RAMPIE KOLEJOWEJ- UL. MYŚLIWSKA

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-12-07 11:53:23

NARUSZONA KONSTRUKCJA BETONOWEGO WŁAZU W STUDZIENCE KANALIZACYJNEJ PRZY RAMPIE KOLEJOWEJ- UL. MYŚLIWSKA. BARDZO PROSZĘ O PILNE ZABEPIECZENIE PRZEDMIOTOWEGO WŁAZU TAK BY NIE DOSZŁO DO JAKIEŚ TRAGEDII...

Zapchana studzienka deszczowa róg ulicy...

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-07-08 12:00:36

Zapchana studzienka deszczowa róg ulicy Krakusa i Wandy a Władysława Sikorskiego

Przejście dla pieszych ul. Wschodnia - Czarnieckiego

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-01-30 11:46:25

Zalane przejście dla pieszych przy ul. Wschodniej-Czarnieckiego.

Zapchany odpływ solanki - ul. Solna.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-01-20 08:42:29

niedrożny wpust uliczny

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-01-14 12:34:39

Podczas opadów deszczu woda wylewa się ze studzienki. Proszę o udrożnienie.

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY- UL. KOSZALIŃSKA 28

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2020-01-05 15:27:01

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na wjeździe na posesję ul. Koszalińska 28. Z wyrazami szacunku Dariusz...

Niedrożna kanalizacja deszczowa ul. Wielkopolska.

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-10-01 08:58:23

Po raz kolejny studzienka jest zapchana i tworzy się gigantyczna kałuża uniemożliwiająca swobodne przejście ulicą i dojście do pojemników na segregację śmieci.

W podwórzu stoi jezioro wody

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-06-13 09:05:23

W podwórzu przy budynku Źródlana 1 stoi jezioro wody. Po każdym większym deszczu woda stoi w tym miejscu przez kilka dni. Kałuża znajduje się dokładnie na studzience kanalizacji deszczowej.

NIEDROŻNY WPUST ULICZNY - PĘTLA AUTOBUSOWA UL. PRZESMYK

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2019-04-08 16:27:17

Zwracam się z uprzejmą prośbą o interwencję i podjęcie prac polegających na udrożnieniu wpustu ulicznego zlokalizowanego na pętli autobusowej na ul. Przesmyk. Z wyrazami szacunku Dariusz...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...