Zgłoszenia (297)

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- Al. Św. Jana Pawła II

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-08 10:06:38

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- Al. Św. Jana Pawła II

Park za Pomnikiem Zaślubin

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:32:10

Wczoraj(04.08) ok. 22.30 nie włączyła się większość oświetlenia w parku za Pomnikiem Zaślubin od Galerii Mola do środkowego skweru wzdłuż drogi pieszo-rowerowej paliły się pojedyncze lampy albo nie...

Alejki od Sikorskiego do Alei Nadmorskiej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-08-05 18:14:30

Zgłoszenie z nocy 04.08.2018. Nie działają niektóre latarnie w alejkach przy hotelu Perła Bałtyku

Widzę ciemność, widzę ciemność ...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-29 22:21:42

Od trzech dni w ogóle nie zapala się oświetlenie uliczne na Budowlanej. Oświetleni działa wadliwie od momentu zakończenia przebudowy całej ulicy. Jak już oświetlenie się załączy, to świeci tylko...

Budowana oraz Mariacka

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-28 23:16:05

Brak oświetlenia na całej długości ulicy oraz prostopadłych

Usterka

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-26 17:47:07

Na ulicy A.Fredry od kilku tygodni nie działa oświetlenie po stronie ścieżki rowerowo-pieszej. Jest tam kompletnie ciemno.

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-25 18:10:05

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie ścieżki rowerowej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-24 17:00:11

Niedziałające oświetlenie ścieżki rowerowej na odcinku od kortów tenisowych do Rodziewiczówny

Na odcinku od hotelu Dune do...

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-18 13:20:07

Na odcinku od hotelu Dune do Kamienniego Szanca nie działa oświetlenie od jakiegoś czasu. w zwiazku z czym wieczorem jest ciemno i niebezpiecznie. Prosze o interwencje

Awaria nowego oświetlenia na Budowlanej

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2018-07-09 08:24:12

Awaria kilku lamp oświetlających ulicę Budowlaną, w szczycie budynku Budowlana 7 na nowym parkingu i na przeciw na wysokości budynku Budowlana 12, nie zapalają się.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...