Zgłoszenia (284)

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. OKOPOWA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2022-01-02 15:40:59

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. OKOPOWA

Żarówka do wymiany

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-29 16:21:37

Żarówka do wymiany w lampie koło Waryńskiego 4, koło placu zabaw. Proszę o interwencję

Żarówka do wymiany

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-29 16:17:51

Lampa koło Drzymały 6, żarówka do wymiany, zgłaszane kilkukrotnie bez odzewu. Proszę o pilną interwencję

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-22 21:46:35

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-22 21:43:22

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE- UL. KUPIECKA

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL.KUPIECKA

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-22 21:35:23

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE-UL.KUPIECKA

Niedziałające lampy

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-14 17:43:05

Niedziałające trzy lampy wzdłuż ulicy Pomorskiej, między Zwycięzców a Wojska Polskiego. Jedna przy przejściu dla pieszych.

Niedziałające oswietlenie

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-13 20:49:29

Na ul. Bukowej na wprost numeru 4 nie świeci lampa. Dzielnica zachodnia

NIEDZIAŁAJĄCE OŚWIETLENIE - UL. ZŁOTA 11C

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-12-09 16:51:04

Chciałbym zgłosić awarię oświetlenia lampy ulicznej zlokalizowanej przy ul. Złotej 11c.

nie świeci lampa

Niedziałające oświetlenie
Ukończone
2021-11-30 12:36:38

Przy Kazimierza Wielkiego 14 nie działa lampa

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...