Zgłoszenia (42)

Mała śmieciarka niszczy ścieżkę rowerową przy ul. Europejskiej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-04-08 12:09:58

Regularnie kilka razy w tygodniu mała śmieciarka wykonuje przejazd po ścieżce rowerowej przy ul. Europejskiej. Ścieżka po kilku latach od wybudowania posiada głębokie koleiny. Została po prostu...

Utrudniony wjazd/wyjazd ze ścieżki rowerowej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-01-29 21:01:10

Jadąc np. od strony szpitala nie jest możliwy wjazd na ścieżkę rowerową na moście na Łopuskiego (kładka rowerowa). Jednocześnie jeśli jedziemy w stronę szpitala kładka to ścieżka się nagle urywa ,...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...