Zgłoszenia (41)

brak ciągłości ścieżki rowerowej- uniemożliwienie wyjazdu i wjazdu rowerom

Problemy rowerzystów
Odmowa
2020-04-23 12:03:48

brakuje przejazdu dla rowerów przy ulicy tarnowskiego chodkiewicza, samochody zwalniają i potrącają pieszych i rowery, bardzo proszę o umożliwienie turystom wjazdu na osiedle ogrody a mieszkańcom o...

Niebezpieczne skrzyżowanie,brak znaku pionowego (rower)

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-08-14 14:27:03

Na skrzyżowaniu jadąc od dworca w kierunku poczty przy Skanpolu brak pionowego znaku informującego że na drodze jednokierunkowej jest ruch dwukierunkowy dla rowerów.Jest to co prawda kilka metrów...

Brak kontynuacji ścieżki rowerowej - przejazdu przy przejściu dla pieszych.

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-07-02 09:32:27

Rowerzyści i tak przejeżdżają przez pasy dla pieszych, a robiąc tam kontynuację ścieżki i oznakowanie będzie na pewno bezpieczniej.

Kołobrzeski Rower Miejski

Problemy rowerzystów
Odmowa
2019-05-29 15:01:53

Zwracam się z prośbą o ustawienie dodatkowej stacji Roweru Miejskiego na osiedlu Europejskim.

Zapadnięty fragment ścieżki rowerowej oraz chodnika

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-10-24 09:21:21

Na ścieżce rowerowej usytułowanej na ul. Solnej po stronie stadionu, jest duży fragment zapadniętej ścieżki rowerowej oraz chodnika.

Brak ciągłości ścieżki Bałtycka przejście dla rowerów na ul. Solnej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 13:12:06

Nie ma wyznaczonej ścieżki czy chociaż przejazdu tak ,aby swobodnie można by przejechać od ścieżki na ul. Bałtyckiej do ul. Solnej

Brak połoączenia ścieżki Arciszewskiego z Bałtycką

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 12:50:08

Brakuje wygodnego połączenia obu ulic i wyraźnego oznaczenia ścieżki rowerowej między tymi ulicami. Dodatkowo ścieżka na Arciszewskiego kończy się dość wysokim krawężnikiem.

oznakowanie poziome

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 22:46:51

prosimy o oznakowanie na ulicy Gierczak drogi pieszo rowerowej .prezydenty obiecywali oznakować tę ulicę. załączam znak graficzny. pozdrawiam wydział komunalny od 10 lat oczekujemy na...

Brak łącznika mędzi Centrum Przesiadkowym a Solną

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 17:25:46

Ścieżka na ulicy Bałtyckiej prowadzi do Centrum Przesiadkowego niestety nie ma kontynuacji w stronę Solnej do świateł z przejściem dla rowerów. Czy istniej możliwość wyznaczenia pasa rowerowego...

Brak łącznika między Arciszewskiego a Wiosenna

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 17:06:18

Ścieżki kończą się i nie ma żadnego oznakowania gdzie można kontynuować jazdę

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...