Zgłoszenia (159)

Kołobrzeg

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-10-09 14:29:41

Proszę załatanie dwóch dziur w jezdni przy ulicy Żółkiewskiego 2. z wyrazami szacunku, Radny Rady Osiedla "Ogrody" Kamil Barwinek

zapadnięta droga i chodnik

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-09-01 11:24:27

zdewastowana jezdnia

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-08-30 17:24:51

Mieszkańcy dobrze znają jak wygląda jezdnia na ulicy Szpitalnej (bardzo wyboista i śliska w czasie opadów), jednakże od czasu jak w tym roku ruszyła nowa budowa na owej ulicy, jezdnia na szpitalnej...

uszkodzony chodnik

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-07-15 19:46:51

brak części kostki brukowej na chodniku w pobliżu źródła solanki na ulicy solnej, most rzeka Parsęta

jezioro na drodze

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2017-06-23 11:58:13

po każdych większych opadach deszczu na ulicy tworzy się wielka kałuża w postaci jeziora uniemożliwiając przejście pieszym

Coraz bardziej rozłazi się oraz zapada...

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2023-04-28 23:00:19

Coraz bardziej rozłazi się oraz zapada się kostka na ścieżce rowerowej. Zdaje się . że jakiś czas temu trwały w tym miejscu prace wodno-kanalizacyjne.

Zapadnięty asfalt na Gryfitów

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2022-06-02 12:52:01

Zapadnięty asfalt przy studzience na ulicy Gryfitów przy skrzyżowaniu z drogą Bolesława Krzywoustego.

Uszkodzony płot - ul. Solna.

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2022-04-22 09:54:51

Proszę o zobligowanie właściciela działki nr 142 obręb 11 przy skrzyżowaniu ulic Solnej i Kieleckiej do naprawy płotu, który rozpada się i przy wietrze faluje tym samym wchodzi w obręb...

Wybrzuszenie na jezdni Ul. Myśliwska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-03-01 10:17:55

Po ostatnich pracach remontowych jezdnia niestety nie została wygładzona i stanowi niebezpieczeństwo zarówno dla kierowców jak i pieszych.

Dziury powybijane po mrozie

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-02-24 14:10:06

ul. Grzybowska od ronda Solankowego do Polo Marketu (dalej w kier. Grzybowa nie wiem) jest mocno powybijana i dziurzasta (chyba bardziej w kier. zachodnim). Samochody w zasadzie muszą jechać kolo 1 m...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...