Zgłoszenia (36)

Solne Bagno ,ścieżka spacerowa

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-03-04 07:54:46

Na ścieżce spacerowej ,na wysokości Solnego Bagna,od miesiąca[około].leżą resztki plastikowej poręczy.Bardzo proszę o uprzątnięcie.Dzisiaj kilkakrotnie jechał tamtędy bus z zieleni miejskiej.ale...

BRAK KOSZA NA ŚMIECI - PARK GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-02-25 20:41:05

BRAK KOSZA NA ŚMIECI - PARK GENERAŁA JANA HENRYKA DĄBROWSKIEGO. Z poważaniem Dariusz Ciesiński

Brudne klapy na pojemnikach podziemnych.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-02-08 17:53:07

Czy tak powinny wyglądać klapy od pojemników podziemnych.Kłania się Dworcowa 23.

Uszkodzony kosz na śmieci - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2020-01-10 11:59:50

Od ponad miesiąca kosz stoi przy samej ziemi, wcześniej wisiał na słupie.

Gibas

Uszkodzony kosz
Ukończone
2019-12-23 15:03:09

Potluczone szkło wokół kosza nie jest uprzatane przez zieleń miejską

Brak koszy na śmeci na odcinku od Intermarche do Biedronka w ciągu ulicy Trzebiatowskiej

Uszkodzony kosz
Ukończone
2019-09-29 15:23:44

Szanowni Państwo, Zwracam się z uprzejmą prośbą o dostawienie dodatkowych pojemników na odpady komunalne oraz psie odchody w ciągu ulic Młyńska od hotelu Parsęta do Artyleryjskiej , najlepiej w...

kosz na smieci przy przystanku KM wschodnia osiedle

Uszkodzony kosz
Ukończone
2019-09-02 19:26:19

witam. proszę o przeniesienie kosza na śmieci znajdującego się przy przestanku autobusowym Wschodnia osiedle . proszę przenieść go obok bo stoi na środku chodnika nie można przejść , wydeptywany jest...

Brak kosza śmietnikowego przy bloku mieszkalnym Grochowska 8

Uszkodzony kosz
Ukończone
2018-09-12 09:14:39

Uprzejmie proszę o montaż kosza śmietnikowego na obecnie pustym stelażu przy bloku mieszkalnym Grochowska 8 (dz. nr 164 ob. ew. nr 13 MK). Z wyrazami szacunku Piotr Rzepka radny Rady Osiedla nr 5...

Uszkodzony kosz przy ul. Arciszewskiego.

Uszkodzony kosz
Ukończone
2018-01-07 20:18:47

Uszkodzony kosz przy ul. Arciszewskiego.

Kołobrzeg

Uszkodzony kosz
Ukończone
2017-11-17 13:47:22

Brak jest kosza przy zejściu po schodach na plażę. Koło samych schodów wala się pełno puszek po piwie. Czy możliwe jest ustawienie pojemników z workami do zbierania śmieci. Lubimy naszą plażę w...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...