Zgłoszenia (8)

Uszkodzony spowalniacz

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2021-03-20 14:49:52

Na ul. Sobieskiego jest uszkodzony spowalniacz. Jedna część leży na chodniku a na ulicy wystają śruby.

Przesunięcie słupka ograniczającego zastawianie chodnika - ul. Towarowa.

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2020-07-17 14:43:27

Ktoś przesunął słupek i tym samym chodnik jest w dalszym ciągu zastawiany - zdjęcie wykonano w godzinach porannych, więc na chodniku nie ma jeszcze samochodów.

Ponownie uszkodzony ogranicznik parkowania

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2020-06-19 12:46:03

Ponownie na ul. Granicznej uszkodzony jest ogranicznik parkowania. Leży to raz na chodniku, to raz na miejscu parkingowym.

Podczele, ul. Nowogródzka - uszkodzony spowalniacz

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2018-09-26 08:48:10

Zwracam się z prośbą o naprawienie uszkodzonego spowalniacza (element spowalniacza znajduje się kilkanaście metrów dalej) przy ul. Nowogródzkiej. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz

Brakujące elementy spowalniacza przy PM nr 6

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2018-01-25 10:24:25

Zwracam się z prośbą o zamontowanie brakujących elementów spowalniacza drogowego na ul. Kościuszki, vis-a-vis budynku Przedszkola Miejskiego nr 6. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Brakujące elementy spowalniacza

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2018-01-25 10:21:48

Zwracam się z prośbą o zamontowanie brakujących elementów spowalniacza drogowego na ul. Kościuszki przy skrzyżowaniu z ul. Fredry. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

Brakujące elementy spowalniacza przy SP4

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Ukończone
2018-01-08 10:21:27

Zwracam się z prośbą o zamontowanie brakujących elementów spowalniacza drogowego na ul. Kupieckiej, vis-a-vis wejścia do szkoły S.P. 4. Pozdrawiam, Łukasz Mielnikiewicz.

nazistowskie, faszystowskie naklejki na słupkach informujących o zwężeniu drogi

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Poza uprawnieniami
2020-12-26 14:08:20

Na końcu mostku rowerowego w ekoparku na słupkach koloru żółto-czarnego powieszone są naklejki o charakterze wulgarnym, chuligańskim, antypaństwowym etc.. Miejsca pomazane są również sprayem. Proszę...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...