Zgłoszenia (109)

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwe zwierzę
W realizacji
2023-01-20 22:03:50

Nieprawda, że problem został "ukończony". Sprawdziłem dziś wieczorem (20go stycznia) i martwy kot jak leżał, tak leży i wrasta w trawę. Weryfikujcie, co piszecie i sprawdzajcie...

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

Martwe zwierzę
W realizacji
2023-01-20 22:01:14

Nieprawda, że problem został "ukończony". Sprawdziłem dziś wieczorem (20go stycznia) i martwy kot jak leżał, tak leży i wrasta w trawę. Weryfikujcie, co piszecie i sprawdzajcie...

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na...

Martwe zwierzę
Ukończone
2023-01-18 12:12:54

Martwy kot ( od kilku miesięcy ) na trawie przy brzegu Parsęty.

owczarek niemiecki

Bezpańskie zwierzę
Ukończone
2022-11-25 15:30:04

Po Wschodniej chodzi zadbany bez obroży przepiękny owczarek niemiecki. Pewnie ktoś go szuka

Mewa z wiszącym skrzydłem

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-11-06 14:23:15

Mewa ma uszkodzone wiszące skrzydło chodzi przed dworcem po jezdni bo tam czuje się bezpiecznie. Teraz za rowerami chodzi obok, przeszła koło samochodów

Ptak prawdopodobnie Siwerniak osłabiony

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-09-28 07:49:14

Dziś kilka minut po godzinie 7.00 znalazłem na osiedlowym chodniku osłabionego ptaka. Przebywa w mieszkaniu przy ulicy Armii Krajowej Tel 788 518721

Martwy lis

Martwe zwierzę
Ukończone
2022-09-21 16:03:45

Na alejce w parku przy Arciszewskiego leży ciało martwego lisa

Mewa ze zwichniętym skrzydłem

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-09-06 15:31:26

Mewa ze zwichniętym skrzydłem przy wejściu na teren wojskowy. Nie lata. Chodzi wokół wejścia.

Mewa ze złamanym skrzydłem przy falochronie na plaży po stronie zachodniej, przy porcie

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-09-05 11:23:04

Mewa ze złamanym skrzydłem znajduje się przy falochronie - strona zachodnia, obok portu. Wczoraj wysyłałam zgłoszenie, natomiast dziś przeszła pod sam falochron. Mewa sama spaceruje, ale nie może...

Mewa ze złamanym skrzydłem leży na brzegu na plaży po stronie zachodniej w stronę portu

Chore/ranne zwierzę
Ukończone
2022-09-04 15:44:55

Na brzegu po stronie plaży zachodniej leży na brzegu chora mewa. Prawdopodobnie ze złamanym skrzydłem. Część plaży przed kamieniami blisko falochronu w kierunku portu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...