Zgłoszenia (1899)

nazistowskie, faszystowskie naklejki na słupkach informujących o zwężeniu drogi

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Poza uprawnieniami
2020-12-26 14:08:20

Na końcu mostku rowerowego w ekoparku na słupkach koloru żółto-czarnego powieszone są naklejki o charakterze wulgarnym, chuligańskim, antypaństwowym etc.. Miejsca pomazane są również sprayem. Proszę...

Wystające śruby z chodnika, dziury w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-12-26 13:58:02

Przy mnie jakaś kobieta potknęła się o boleśnie upadła, potem widziałem jak potknął się młody człowiek. Proszę o wyjęcie żelaznych śrób, którymi był przymocowany pachołek dla samochodów, który...

Niebezpieczna studzienka

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-11-27 10:59:30

Zapadła się studzienka. Różnica pomiędzy chodnikiem a pokrywą studzienki wynosi ok. 10cm. Miejsce słabo oświetlone wieczorem. Grozi niebezpiecznym wypadkiem.

Migajace swiatlo nad pasami dla pieszych

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-11-20 20:20:06

Witam Od jakiegos czasu oswietlenie pasow przy osrodku Podczele II miga, zamiast swiecic swiatlem ciaglym. Prosba o interwencje i naprawe.

Kawałki blach w morzu

Inne
Poza uprawnieniami
2020-10-26 16:14:05

Na prawo od niebieskiego punktu widokowego w podczelu morze odkryło na plaży przy brzegu jakieś kawałki blach zardzewiałych. Nie wiem co to i boję się sprawdzać, w tej okolicy saperzy bomby lotnicze...

Niepotrzebny słup

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-10-26 13:11:02

Niepotrzebny drewniany słup na ul. Opolskiej. Jeden został zdemontowany, ale drugi został.

Problem z wodopojem dla psów

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna
Poza uprawnieniami
2020-10-01 10:54:58

Ciągły przepływ wody w wodopoju dla psów.

Uszkodzona tablica informacyjna

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2020-10-01 10:52:43

Uszkodzona tablica informacyjna na punkcie z "kołobrzeską kranówką"

Uszkodzy znak przy przejściu dla pieszych - na ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-09-01 13:44:47

Frankowskiego

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2020-08-24 09:51:41

uszkodzona płyta studzienki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...