Zgłoszenia (1899)

Ul. Źródlana

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-19 00:33:02

Na odcinku ul Źródlanej ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. Zwycięzców panują "egipskie ciemności".

Klimatyczny Kołobrzeg

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-08-16 22:18:07

Brudne słupki blokujące może doczekaj się w końcu umycia !?

Brak oświetlenia lampa uliczna.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-16 12:11:12

Przy ostatniej lampie przy ulicy Basztowej 25 brak oświetlenia.

Prośba o weryfikacje zasadnosci oznaczenia drogowego.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-08-11 11:40:35

Proszę o zweryfikowanie możliwości usunięcia nieaktualnych tabliczek dla PRO-BUD oraz SŁONECZKO umieszczonych pod znakiem B-5.

Brak kosza lub psiego pakietu, straszny syf

Psie pakiety
Poza uprawnieniami
2020-08-03 11:56:41

na załączonym zrzucie ekranu zaznaczyłem na czerwono obszar w którym notorycznie jest pełno psich odchodów i to często w woreczkach, ale niestety ze względu na brak kosza leży to wszystko na...

Nie do końca starty znak poziomy - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-07-30 09:30:28

Wielokrotnie byłem świadkiem, że pomimo znaku pionowego nakazującego jazdę z tego pasa w prawo wiele osób sugeruje się strzałką, która nie została należycie starta z drogi powodując tym zagrożenie...

Uschnięte rośliny przy nowo powstałym parkingu-ul. Kupiecka

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2020-07-28 10:02:32

Bardzo proszę o uporządkowanie nowo nasadzonych nie tak dawno roślin znajdujące się przy nowo powstałym parkingu przy ul. Kupieckiej- posadzone rośliny uschły i są porośnięte wysoką...

Śmieci na chodniku wzdłuż ogrodzenia Szpitala - ul. Łopuskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2020-07-14 09:06:52

Erozja wydm i nabrzeża, walące się drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2020-06-30 13:56:24

Drzewo ze zdjęcia ma mocno podmyte korzenie, wydma na której stoi jest zerodowana, wkrótce drzewo przewróci się na ścieżkę albo plażę. Czy nie można zabezpieczyć wydm przed erozją, żeby nie...

Zapadająca się studzienka w jezdni

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2020-06-24 21:28:56

Na jezdni, gdzie jest studzienka droga się zapada, co spowodowało garb na jezdni. Pojazdy osobowe jadąc od Biedronki w kierunku ronda ku morzu uderzają w jezdnię podwoziem. Jest to uwidocznione...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...