Zgłoszenia (1988)

Tabliczka orientacyjna

Inne
Poza uprawnieniami
2022-03-05 16:24:51

Uszkodzona tabliczka orientacyjna wodociągowa przy ul. Wschodniej na wysokości hotelu Ikar Plaza.

Dziura w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2022-02-04 16:09:33

Zniszczony trawnik

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2021-12-19 20:47:22

Proszę o pilną kontrolę trawnika który jest miasta wzdłuż ul.Chodkiewicza. PKP kładzie tam jakiś kabel i koparki rozjeźdzają trawnik robiąc jedno wielkie bagno. Naprzeciwko piekarni i dalej w...

Przekrzywiony znak drogowy - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2021-12-01 07:31:57

Kosz wisi za wysoko

Uszkodzony kosz
Poza uprawnieniami
2021-10-19 09:40:03

Jak widać na zdjęciu kosz wisi zdecydowanie za wysoko. Przy przejściu dla pieszych Jagiellońska/Waryńskiego

Ławki na niebieskim punkcie widokowym nie przymocowane

Uszkodzona ławka
Poza uprawnieniami
2021-10-11 16:45:51

Ławki na niebieskim punkcie widokowym nie są przymocowane do podłoża i ciągle zmieniają miejsce posadowienia. Czy remont punktu jest już zakończony? Wiele desek podestu nie jest poprzykręcanych, albo...

Ranna mewa

Chore/ranne zwierzę
Poza uprawnieniami
2021-09-19 14:51:10

Mielno/Umiescie Przy poczatku promenady od strony Uniescia lezy ranna mewa prawdopodobnie ze zlamanym skrzydlem.

nieświeży turbot w dzwizynie

Martwe zwierzę
Poza uprawnieniami
2021-09-04 17:54:04

Rozpadający się chodnik - ul. Portowa.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2021-08-27 10:29:23

W wyniku ciągłego parkowania samochodów w tym miejscu chodnik uległ zniszczeniu.

CHORA MEWA

Chore/ranne zwierzę
Poza uprawnieniami
2021-08-16 18:25:18

Na placu na obrońców westerplatte 18 od kilku dni jest mała mewa która nie umie latać nie ma dostępu do jedzenia i nie może odlecieć

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...