Zgłoszenia (1804)

Zapadnięty fragment ścieżki rowerowej oraz chodnika

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-10-24 09:21:21

Na ścieżce rowerowej usytułowanej na ul. Solnej po stronie stadionu, jest duży fragment zapadniętej ścieżki rowerowej oraz chodnika.

Słabe oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-10-15 19:19:11

Bardzo słabe oświetlenie na drodze rowerowej przy ul. FREDRY / CHODKIEWICZA.

Źle wyprofilowany chodnik - most nad rzeką Parsętą - ulica Solna.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-10-15 10:30:30

Niepoprawnie wyprofilowane spadki nawierzchni chodnika powodują powstawanie kałuż przy opadach deszczu.

Zniszczony trawnik przez samochody parkujące niezgodnie z przepisami.

Zniszczona zieleń
Odmowa
2018-09-01 09:23:32

Notorycznie niszczony trawnik przez ludzi parkujących samochody wzdłuż chodnika przy ośrodku MSW oraz przy wjeździe do tego ośrodka. Należałoby zabezpieczyć ten fragment pasa zieleni i wyjazd...

przejścia dla pieszych

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2018-08-29 09:48:20

Dzień dobry Patrząc na nowo powstające przy ulicach pół podziemne punkty do zbierania szkła, papieru muszę stwierdzić że mieszkańcy przeciwnej strony ulicy w celu wyrzucenia odpadów będą...

Brak ciągłości ścieżki Bałtycka przejście dla rowerów na ul. Solnej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 13:12:06

Nie ma wyznaczonej ścieżki czy chociaż przejazdu tak ,aby swobodnie można by przejechać od ścieżki na ul. Bałtyckiej do ul. Solnej

Brak połoączenia ścieżki Arciszewskiego z Bałtycką

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 12:50:08

Brakuje wygodnego połączenia obu ulic i wyraźnego oznaczenia ścieżki rowerowej między tymi ulicami. Dodatkowo ścieżka na Arciszewskiego kończy się dość wysokim krawężnikiem.

oznakowanie poziome

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 22:46:51

prosimy o oznakowanie na ulicy Gierczak drogi pieszo rowerowej .prezydenty obiecywali oznakować tę ulicę. załączam znak graficzny. pozdrawiam wydział komunalny od 10 lat oczekujemy na...

Dodanie psiego pakietu przy ul. Wolności

Psie pakiety
Odmowa
2018-07-24 18:02:36

Czy byłaby możliwość ustawienia psiego pakietu w okolicy ulicy Wolności? Najbliższy taki pojemnik znajduje się dopiero na ulicy Szpitalnej, a jest to duża działka miejska(267/4), na która okoliczni...

Brak łącznika mędzi Centrum Przesiadkowym a Solną

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-24 17:25:46

Ścieżka na ulicy Bałtyckiej prowadzi do Centrum Przesiadkowego niestety nie ma kontynuacji w stronę Solnej do świateł z przejściem dla rowerów. Czy istniej możliwość wyznaczenia pasa rowerowego...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...