Zgłoszenia (2061)

Awaria Oświetlenia

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2021-04-08 20:49:33

Dobry wieczór, chciałbym zgłosić ponowną awarię oświetlenia na ul Wylotowej 32, od ostatniej naprawy usterki lampy świeciły kilka dni i ponownie nie świecą na całej długości. Proszę o interwencję w...

Plac zabaw Maja ul. Wylotowa.

Uszkodzenie na placu zabaw
Poza uprawnieniami
2021-03-17 17:34:06

Zniszczony trawnik na Placu Zabaw Maja przy ul. Wylotowej. Nie tylko dziki niszczą trawnik, nagminne parkowanie samochodami niszczy trawnik na placu zabaw. Plac zabaw to nie parking. W Regulaminie...

Przekrzywiony znak - ul. Grzybowska.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2021-03-08 07:21:20

Wybrzuszenie na jezdni Ul. Myśliwska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-03-01 10:17:55

Po ostatnich pracach remontowych jezdnia niestety nie została wygładzona i stanowi niebezpieczeństwo zarówno dla kierowców jak i pieszych.

Kort tenisowy na Ogrodach. Złe oświetlenie.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2021-02-25 20:03:21

Witam. Jestem graczem tenisowym z osiedla Ogrody. Organizacja tego miejsca jest zła. Są cztery lampy i działają dwie ale nie o to mi głównie chodzi tylko o to że są to starej technologii żarówki i...

Dziury powybijane po mrozie

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2021-02-24 14:10:06

ul. Grzybowska od ronda Solankowego do Polo Marketu (dalej w kier. Grzybowa nie wiem) jest mocno powybijana i dziurzasta (chyba bardziej w kier. zachodnim). Samochody w zasadzie muszą jechać kolo 1 m...

nazistowskie, faszystowskie naklejki na słupkach informujących o zwężeniu drogi

Uszkodzony/zniszczony spowalniacz
Poza uprawnieniami
2020-12-26 14:08:20

Na końcu mostku rowerowego w ekoparku na słupkach koloru żółto-czarnego powieszone są naklejki o charakterze wulgarnym, chuligańskim, antypaństwowym etc.. Miejsca pomazane są również sprayem. Proszę...

Wystające śruby z chodnika, dziury w chodniku

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-12-26 13:58:02

Przy mnie jakaś kobieta potknęła się o boleśnie upadła, potem widziałem jak potknął się młody człowiek. Proszę o wyjęcie żelaznych śrób, którymi był przymocowany pachołek dla samochodów, który...

Niebezpieczna studzienka

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-11-27 10:59:30

Zapadła się studzienka. Różnica pomiędzy chodnikiem a pokrywą studzienki wynosi ok. 10cm. Miejsce słabo oświetlone wieczorem. Grozi niebezpiecznym wypadkiem.

Migajace swiatlo nad pasami dla pieszych

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-11-20 20:20:06

Witam Od jakiegos czasu oswietlenie pasow przy osrodku Podczele II miga, zamiast swiecic swiatlem ciaglym. Prosba o interwencje i naprawe.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...