Zgłoszenia (2061)

Kawałki blach w morzu

Inne
Poza uprawnieniami
2020-10-26 16:14:05

Na prawo od niebieskiego punktu widokowego w podczelu morze odkryło na plaży przy brzegu jakieś kawałki blach zardzewiałych. Nie wiem co to i boję się sprawdzać, w tej okolicy saperzy bomby lotnicze...

Niepotrzebny słup

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-10-26 13:11:02

Niepotrzebny drewniany słup na ul. Opolskiej. Jeden został zdemontowany, ale drugi został.

Problem z wodopojem dla psów

Uszkodzona/zanieczyszczona fontanna
Poza uprawnieniami
2020-10-01 10:54:58

Ciągły przepływ wody w wodopoju dla psów.

Uszkodzona tablica informacyjna

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2020-10-01 10:52:43

Uszkodzona tablica informacyjna na punkcie z "kołobrzeską kranówką"

Uszkodzy znak przy przejściu dla pieszych - na ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-09-01 13:44:47

Frankowskiego

Uszkodzona infrastruktura
Poza uprawnieniami
2020-08-24 09:51:41

uszkodzona płyta studzienki

Ul. Źródlana

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-19 00:33:02

Na odcinku ul Źródlanej ul. I Armii Wojska Polskiego do ul. Zwycięzców panują "egipskie ciemności".

Klimatyczny Kołobrzeg

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-08-16 22:18:07

Brudne słupki blokujące może doczekaj się w końcu umycia !?

Brak oświetlenia lampa uliczna.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-08-16 12:11:12

Przy ostatniej lampie przy ulicy Basztowej 25 brak oświetlenia.

Prośba o weryfikacje zasadnosci oznaczenia drogowego.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-08-11 11:40:35

Proszę o zweryfikowanie możliwości usunięcia nieaktualnych tabliczek dla PRO-BUD oraz SŁONECZKO umieszczonych pod znakiem B-5.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...