Zgłoszenia (2061)

Brak kosza lub psiego pakietu, straszny syf

Psie pakiety
Poza uprawnieniami
2020-08-03 11:56:41

na załączonym zrzucie ekranu zaznaczyłem na czerwono obszar w którym notorycznie jest pełno psich odchodów i to często w woreczkach, ale niestety ze względu na brak kosza leży to wszystko na...

Nie do końca starty znak poziomy - ul. Jedności Narodowej.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2020-07-30 09:30:28

Wielokrotnie byłem świadkiem, że pomimo znaku pionowego nakazującego jazdę z tego pasa w prawo wiele osób sugeruje się strzałką, która nie została należycie starta z drogi powodując tym zagrożenie...

Uschnięte rośliny przy nowo powstałym parkingu-ul. Kupiecka

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2020-07-28 10:02:32

Bardzo proszę o uporządkowanie nowo nasadzonych nie tak dawno roślin znajdujące się przy nowo powstałym parkingu przy ul. Kupieckiej- posadzone rośliny uschły i są porośnięte wysoką...

Śmieci na chodniku wzdłuż ogrodzenia Szpitala - ul. Łopuskiego.

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2020-07-14 09:06:52

Erozja wydm i nabrzeża, walące się drzewa

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2020-06-30 13:56:24

Drzewo ze zdjęcia ma mocno podmyte korzenie, wydma na której stoi jest zerodowana, wkrótce drzewo przewróci się na ścieżkę albo plażę. Czy nie można zabezpieczyć wydm przed erozją, żeby nie...

Zapadająca się studzienka w jezdni

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2020-06-24 21:28:56

Na jezdni, gdzie jest studzienka droga się zapada, co spowodowało garb na jezdni. Pojazdy osobowe jadąc od Biedronki w kierunku ronda ku morzu uderzają w jezdnię podwoziem. Jest to uwidocznione...

BRAK ODPŁYWU I ZEPSUTE STUDZIENKI KANALIZACYJNE

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2020-06-08 14:43:02

Dzień dobry , chciał bym zgłosić uszkodzone studzienki kanalizacyjne przy ulicy Perłowej 55 na Radzikowie przy restauracji Ryba z Ikrą . Przy dużych opadach deszczu stoi woda poza tym w sobotę...

Zapadnięty chodnik - ul. 6 Dywizji Piechoty.

Uszkodzony chodnik
Poza uprawnieniami
2020-05-18 13:22:15

Niedziałające oświetlenie na ul. Jedności Narodowej.

Niedziałające oświetlenie
Poza uprawnieniami
2020-04-02 12:46:11

Plaża Zachodnia

Inne
Poza uprawnieniami
2020-02-25 09:41:29

Dzień dobry. Czy władze miasta mają jakąś wizję na odbudowę plaży po zachodniej stronie Parsęty, plaży zapomnianej, zaniedbanej i niszczonej przez sztormy?

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...