Zgłoszenia (2008)

Plaża - plac zabaw statek

Uszkodzenie na placu zabaw
Poza uprawnieniami
2018-04-12 17:30:43

Podczas zabawy z dziećmi zauważyłem liczne zniszczenia i elementy wymagające konserwacji. Niektóre z nich są na tyle poważne, że mogą spowodować poważny wypadek w trakcie zabawy: jeden z paneli...

suche drzewo

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Poza uprawnieniami
2018-03-22 09:10:53

suche, pochylone na chodnik drzewo na szlaku uczęszczanym przez młodzież ze szkoły podstawowej nr 4, 7 oraz mieszkańców ogrodów

Podniesiona studzienka

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-03-14 15:03:55

Dzien dobry. Na rogu Armii Krajowej i Łopuskiego na przecuw Orange na skrzyżowaniu,, studzienka tak mocno wystaje ponad jezdnię, że za każdym razem prawie podrzuca samochód. Proszę o naprawę tego...

Brak oświetlenia

Inne
Poza uprawnieniami
2018-02-21 21:25:38

Nie działa oświetlenie przy wejściu na widownię basenu Millenium.

Przechylony znak drogowy określający "KOPERTĘ".

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-02-12 10:51:11

Uderzony przez wjeżdżające samochody z meblami. Są ślady otarcia.Dzisiaj około 9.00 wjeżdżała taksówka a że otarła się o pojazd stojący na kopercie szybko uciekła pod bank.

Zaniedbany rów melioracyjny wzdłuż ul. Herbowej

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Poza uprawnieniami
2018-02-01 08:26:06

Zwracam się z prośbą o oczyszczenie oraz udrożnienie rowu melioracyjnego wzdłuż ul. Herbowej (osiedle Potop). Rów na całej swojej długości jest zarośnięty wysoką trawą, przepusty pod wjazdami na...

Zniszczone drzewa przez bobry

Zniszczona zieleń
Poza uprawnieniami
2018-01-31 19:32:55

Nad kanałem drzewnym przy moście na ulicy Solnej są zniszczone przez bobry drzewa, wiele z nich nadaje się jedynie do wycięcia ale też są takie które można jeszcze uratować. Jeśli tego się nie zrobi...

plaga szczurów

Inne
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:53:52

Proszę o rozłożenie trutki na szczury ,które się rozmnożyły przy śmietnikach na Dworcowej 21/27

chodnik na moście ul. Młyńska

Uszkodzona jezdnia
Poza uprawnieniami
2018-01-29 11:04:22

chodnik na moście jest poniżej lub na równi z jezdnią oraz źle wyprofilowany i zawsze po deszczu na całej szerokości chodnika jest woda, piesi omijają kałużę idąc jezdnią

Miejsce do parkowania dla niepełnosprawnych.

Uszkodzony znak drogowy
Poza uprawnieniami
2018-01-28 08:41:32

Stoi znak drogowy wyznaczający 2 miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych, ale brak oznaczenia poziomego, czyli niebieskich kopert. Kierowcy wykorzystują to, parkując w ten sposób, że faktycznie...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...