Zgłoszenia (2757)

Zapadnięty chodnik przy przystanku.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-12-13 12:34:07

Zapadnięty i powyginany chodnik przy przystanku na ulicy Łopuskiego. Po każdym opadzie tworzy się tam tor przeszkód utworzony z kałuż.

Uszkodzony przycisk do wywoływania komunikatów głosowych na słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska

Zniszczony przystanek
Odmowa
2018-11-26 02:57:58

Uprzejmie proszę o dokonanie naprawy uszkodzonego przycisku na multimedialnym słupie informacyjnym przy przystanku autobusowym Grochowska (dz. nr 153/1 ob. ew. nr 13 MK). Od lat przycisk ten jest...

Przewrócona przyczepka

Inne
Odmowa
2018-10-25 08:21:49

Przewrócona przyczepka przy drodze pomiędzy przejazdami kolejowymi Myśliwska-Fredry.

Zapadnięty fragment ścieżki rowerowej oraz chodnika

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-10-24 09:21:21

Na ścieżce rowerowej usytułowanej na ul. Solnej po stronie stadionu, jest duży fragment zapadniętej ścieżki rowerowej oraz chodnika.

Słabe oświetlenie

Niedziałające oświetlenie
Odmowa
2018-10-15 19:19:11

Bardzo słabe oświetlenie na drodze rowerowej przy ul. FREDRY / CHODKIEWICZA.

Źle wyprofilowany chodnik - most nad rzeką Parsętą - ulica Solna.

Uszkodzony chodnik
Odmowa
2018-10-15 10:30:30

Niepoprawnie wyprofilowane spadki nawierzchni chodnika powodują powstawanie kałuż przy opadach deszczu.

Zniszczony trawnik przez samochody parkujące niezgodnie z przepisami.

Zniszczona zieleń
Odmowa
2018-09-01 09:23:32

Notorycznie niszczony trawnik przez ludzi parkujących samochody wzdłuż chodnika przy ośrodku MSW oraz przy wjeździe do tego ośrodka. Należałoby zabezpieczyć ten fragment pasa zieleni i wyjazd...

przejścia dla pieszych

Uszkodzona infrastruktura
Odmowa
2018-08-29 09:48:20

Dzień dobry Patrząc na nowo powstające przy ulicach pół podziemne punkty do zbierania szkła, papieru muszę stwierdzić że mieszkańcy przeciwnej strony ulicy w celu wyrzucenia odpadów będą...

Brak ciągłości ścieżki Bałtycka przejście dla rowerów na ul. Solnej

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 13:12:06

Nie ma wyznaczonej ścieżki czy chociaż przejazdu tak ,aby swobodnie można by przejechać od ścieżki na ul. Bałtyckiej do ul. Solnej

Brak połoączenia ścieżki Arciszewskiego z Bałtycką

Problemy rowerzystów
Odmowa
2018-07-31 12:50:08

Brakuje wygodnego połączenia obu ulic i wyraźnego oznaczenia ścieżki rowerowej między tymi ulicami. Dodatkowo ścieżka na Arciszewskiego kończy się dość wysokim krawężnikiem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...