Zgłoszenia (1605)

Parkowanie na zakazie, tamowanie ruchu - ul. Cicha.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-27 06:59:03

Parkowanie przed przejściem dla pieszych - ul. Łopuskiego.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-27 06:56:39

Codziennie niezgodnie z przepisami tuż przed przejściem ludzie parkują samochody.

Zastawienie wyjazdu innym pojazdom

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-26 18:45:41

Zastawienie wyjazdu innym pojazdom czekam

Odwieczny syf

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-26 11:01:28

Dzień dobry Przy ławce koło przystanku autobusowego na przeciwko sklepu meblowego Bodzio i wjazdu do Lidla jest ławka przy której ciągle są śmiecie, nagminnie jest tam okropny syf, którego nikt nie...

Woda nie spływa po deszczu

Niedrożna kanalizacja deszczowa/wpust uliczny
Ukończone
2022-05-24 21:27:36

Nawet niewielki deszcz powoduje zalanie.

Uliczne słupki betonowe

Uszkodzona jezdnia
Ukończone
2022-05-24 12:29:27

Odstawiono uliczne słupki betonowe, parkingowe, znajdujące się przy ul. Unii Lubelskiej 52 od strony podwórka.

Parkowanie mimo zakazu zatrzymywania się - ul. Armii Krajowej.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-24 11:11:35

Parkowanie pomimo zakazu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-21 23:07:17

Parkowanie pomimo zakazu na wyjeździe z osiedla

Zieleń

Przewrócone/połamane drzewo/ przycięcie krzewów/drzewa
Ukończone
2022-05-21 19:14:31

Proszę o przycięcie nisko rosnących galezi na zakręcie ścieżki rowerowej, z przycięciem krzewów rosnących wzdłuż ścieżki.

Parkowanie pomimo zakazu

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-21 19:14:06

Parkowanie pomimo zakazu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...