Zgłoszenia (1605)

Rozpadający się/niedokończony fragment chodnika - Parking przy RCKu.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2022-05-18 07:12:03

Parkowanie na trawniku - ul. Zygmuntowska.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 07:09:26

Jazda wzdłuż chodnika i zastawianie chodnika - ul. Wolności.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 07:06:20

Rozpadający się chodnik - ul. Kolejowa.

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2022-05-18 06:56:28

Parkowanie mimo zakazu - ul. Warzelnicza.

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-18 06:51:55

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-16 12:27:10

Proszę zrobić wreszcie porządek źle parkującymi autami koło budynku Jerzego 4 czekam na interwencję straży miejskiej

Źle parkujące auta

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 18:05:02

Parkujące auta na chodniku gdzie jest znak zakazu

Parkujące auta na chodniku

Bezpieczeństwo i porządek
Ukończone
2022-05-15 17:58:50

Parkujące auta na chodniku i pod oknami

śmieci

Śmieci
Ukończone
2022-05-14 20:41:40

totalny syf....przepełnione śmietniki....bardzo dużo powalonych drzew w parku koło amfiteatru

Zapadnięty chodnik i ścieżka rowerowa

Uszkodzony chodnik
Ukończone
2022-05-13 12:57:37

Przy ulicy zapadł się wzdłuż chodnik i ścieżka rowerowa.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...